Do groźnego wypadku doszło na drodze krajowej nr 7. Bus przewożący 20 osób uderzył w stojące na poboczu auto. Rannych zostało co najmniej osiem osób. Trzy helikoptery Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowały do szpitala najciężej rannych. – donosi TVN
wypadek busa

Wypadek wydarzył się na obwodnicy Białobrzegów, na wysokości miejscowości Sucha (woj. mazowieckie). Według wstępnych informacji, cztery osoby spośród poszkodowanych są ciężko ranne.

Zgłoszenie o wypadku policja otrzymała o 15.30. Bus uderzył w bok samochodu ciężarowego – Jeszcze nie wiemy, z jakich przyczyn bus jadący z Warszawy do Radomia, na obwodnicy Białobrzegów najechał na stojący na poboczu samochód ciężarowy, uderzając w jego bok – relacjonował w TVN24 asp. szt. Andrzej Lewicki, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.– Na chwilę obecną mamy informację o ośmiu osobach rannych, z tego cztery ciężko – mówił policjant.

Rzecznik dodał, że na miejsce dotarły trzy helikoptery LPR, które zabrały najciężej rannych. Resztę poszkodowanych odwiozły do szpitala karetki pogotowia. Ze względu na lądowanie helikopterów, droga chwilowo była całkowicie zablokowana. – Droga w kierunku Radomia jest całkowicie zamknięta i będzie przez dłuższy czas zablokowana. Trzeba się stosować do poleceń policji, którzy będą kierować na objazdy – mówił po godzinie 16 przedstawiciel policji.

źródło: tvn24.pl