Pijani kierowcy są plagą na całym świecie. Stanowią zagrożenie zarówno dla samych siebie, jak i innych. Tym razem, dzięki wzorowej postawie innych kierowców, nic się nie stało.
busy do holandii, niemiec, belgii
Codzienne przejazdy do Polski, Niemiec, Belgii, Holandii. Zadzwoń +48 533 123 456

Zdarzenie miało miejsce w Stanach Zjednoczonych, gdzie kierowcy widząc pijanego za kółkiem wzięli sprawy w swoje ręce. Spowolnili ruch i zatrzymali nietrzeźwego. Niestety przez kilka minut, które zajął im ten manewr, powstał kilkukilometrowy korek. Najważniejsze jednak, że nikt nie ucierpiał.
Pijani kierowcy stanowią zagrożenie zarówno dla samych siebie, jak i innych.

Mężczyzna był pijany, ale spokojny. Nie był agresywny, jak to często bywa w podobnych sytuacjach. Bohaterowie zdarzenia wezwali policję jeszcze przed zatrzymaniem mężczyzny.
We wszystkich 50 amerykańskich stanach prowadzenie auta przy stężeniu alkoholu we krwi większym niż 0,8 promila jest przestępstwem. Natychmiastową sankcją jest odebranie prawda jazdy. W niektórych stanach dokument można odzyskać pod warunkiem, ze kierowca okaże skruchę oraz zainstaluje bazującą na alkomacie blokadę zapłonu.

źródło: o2.pl

Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski

(Visited 137 times, 1 visits today)