Przeskocz do treści

Ojciec – zwyrodnialec katował 3 mięsięcznego synka !?

Do szpitala w Elblągu trafił 3 miesięczny chłopiec. Dziecko miało liczne złamania rączek i nóżek. Ojciec dziecka został zatrzymany przez policję

Ojciec i matka dziecka trafili z 3 miesięcznym synkiem do szpitala w Elblągu z prośbą o pomoc lekarzy, ponieważ z niewiadomych dla nich przyczyn dziecko miało opuchniętą rączkę. Jak się dowiedziała Gazeta Olsztyńska dziecko było bite od dłuższego czasu.

Przeczytaj również:

Kiedy pani doktor zaczęła go badać okazało się, że praktycznie każda kość jest złamana, dziecko ma poobijane i uszkodzone narządy wewnętrzne, jest ogromny problem z jego karmieniem, bo ma złamaną żuchwę i boli go podczas jedzenia. Wiele z uszkodzeń jest już stare, więc dziecko najwyraźniej było ciągle bite lub w innym sposób okaleczane - doniosła "Gazecie Olsztyńskiej" czytelniczka.

Ojciec dziecka został zatrzymany przez policję - tak poinformował rzecznik prasowy KMP Krzysztof Nowacki, ponieważ doniesienia o obrażeniach dziecka się potwierdziły.

Chłopiec doznał złamań rąk i nóg, złamania są wieloczasowe, czyli pochodzą z różnego okresu. O spowodowanie tych czynów został oskarżony ojciec dziecka. Wobec podejrzanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy - powiedział.

Ojciec dziecka 29 -latek usłyszał już zarzuty. Będzie odpowiadał nie tylko za znęcanie się nad dzieckiem, ale również nad jego matką, jeżeli potwierdzą się wszystkie oskarżenia może trafić do więzienia nawet na 8 lat.

źródło: planeta.fm zdjęcia pixabay opracował AJDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *