Oskarżony o uporczywe nękanie kobiet Nigeryjczyk przebywa obecnie w areszcie. Za postawione zarzuty grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Pracownice jednego ze zgierskich urzędów wreszcie mogą spać spokojnie.
codzienne przejazdy busem z polski do holandii

38-letni mężczyzna został aresztowany na wniosek łódzkiej prokuratury. Zarzucono mu uporczywe nękanie kilku kobiet.

Ofiara jest pracownicą jednego ze zgierskich urzędów. Zarówno ona, jak i kilka jej koleżanek doznawało nieprzyjemności ze strony obywatela Nigerii. Mężczyzna nachodził je w pracy, a także poza nią, wysyłał im również obelżywe wiadomości, w których powtarzały się groźby zrobienia im krzywdy.

Nie tylko one bały się o swoje życie – jedna z sąsiadek 38-latka również stała się obiektem jego „zainteresowania”.Nigeryjczyk jeszcze w kwietniu groził jej nożem, a także publicznie wyzywał.

Zachowanie oskarżonego wzbudziło wątpliwości sądu co do jego poczytalności, dlatego wniesiono o dodatkową obserwację sądowo-psychiatryczną mężczyzny. Istnieje podejrzenie, że pozostawiony na wolności będzie próbował dokonać zabójstwa.

źródło: Pikio.pl

Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski


(Visited 155 times, 1 visits today)