jak nie przytyc w wielkanoc

Jak nie przytyć w Wielkanoc ?

Zastosuj jedną z diet oczyszczających. Można przejść na nie zarówno przed świętami wielkanocnymi, jak i po nich. Stosując lekkie diety przed Wielkanocą, przygotujesz organizm do świątecznego biesiadowania. Po świętach diety oczyszczające pomogą zregenerować przeciążony żołądek. Ich plusem są bardzo szybkie efekty!

Diety oczyszczające organizm mają zbawienny wpływ na figurę i organizm. Można je stosować przed ważnymi uroczystościami lub świętami, jak Wielkanoc. Są też doskonałe jako dieta po świętach, gdy żołądek jest ociężały po kilkudniowym biesiadowaniu. Najbardziej polecane są przy nadwadze. Dają bardzo szybkie efekty – po miesiącu można schudnąć 1,5 kilograma. Diety, które oczyszczają organizm pozwalają też poczuć się lżej i ograniczają głód, „kurcząc żołądek”. Aby poczuć się lepiej, wystarczy stosować dietę oczyszczającą przez weekend. Gdy nie ma się wielu obowiązków i można odpocząć, organizm nie potrzebuje dużo energii, dlatego taka dieta nie jest dla niego wielkim szokiem. Trzeba wiedzieć, że dieta oczyszczająca może osłabiać, dlatego nie można jej stosować przy długotrwałym wysiłku. W czasie stosowania diety oczyszczającej trzeba dużo pić, nawet do 3 litrów wody. Płyny są ważne, ponieważ wypłukują z organizmu toksyny oraz produkty uboczne przemiany materii.

Codzienne wyjazdy Busem do Holandii +48 533 123456, otobus.com.pl
Codzienne wyjazdy Busem do Holandii +48 533 123456, otobus.com.pl

 

Istnieje wiele diet oczyszczających. Warto wybrać odpowiednią dla siebie. Dieta oczyszczająca polega zarówno na ograniczeniu liczby posiłków, jak i wyeliminowaniu niektórych produktów. W czasie diety oczyszczającej trzeba jeść lekkie pokarmy, nie obciążające żołądka. Często diety oczyszczające opierają się na jednym konkretnym produkcie, np. jabłkach, zielonych koktajlach, twarożku lub sokach.

źródło: se.pl

 

SPRAWDŹ NASZE INNE PORADY ŚWIĄTECZNE

(Visited 76 times, 1 visits today)