Z informacji do jakich dotarł portal prawaobiektywna.pl wynika, że na oficjalnym profilu Twitter największego niemieckiego portalu hip-hopowego w Niemczech (Hiphop.de) polscy raperzy – Basti i Toony nazwani zostali „nazistowskimi sku***synami”. We wpisie wykorzystano urywki z klipu „Europa umiera”.

Hiphop.de w odpowiedzi na wpis jednego z użytkowników, który pytał o polskich raperów, napisał: „Sollen sich kreuzweise ficken, die Nazi Hurenkinder” – w tłumaczeniu na polski: „Niech się walą na krzyż (plecy) nazistowskie sku***syny”.

busy holandia polska

Sytuacja, w której znany niemiecki portal publicznie nazywa Polaków „nazistami” jest dość kuriozalna. Nie wiadomo też, na jakiej podstawie powyższe określenie zostało użyte. Utwór „Europa umiera”, z którego zostały wykorzystane ujęcia, w żaden sposób nie promuje ideologi nazistowskiej. Tekst nawiązuje do problemów z jakimi boryka się Europa i Zachód, m.in. porusza kwestię postępującej islamizacji. Klip do utworu miał swoją premierę w dniu ogłoszenia tegorocznego hasła Marszu Niepodległości: „Polska bastionem Europy”.

źródło: prawdaobiektywna.pl

(Visited 71 times, 3 visits today)