Media niemieckie donoszą, że w niedzielę 16 października nad rzeką Alster w Hamburgu życie stracił 16-latek. Chłopak miał zostać wielokrotnie ugodzony nożem przez imigranta. 

Jak podają niemieckie media, do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem, w okolicy Mostu Kennedy’ego. 16-latek siedział nad rzeką z dziewczyną, gdy podszedł do niego 20-paroletni mężczyzna, który zaczął go dźgać nożem gdzie popadnie. Chłopak szybko trafił do szpitala, ale rany były na tyle poważne, że lekarzom nie udało się go uratować. 

Po ataku na 16-latka, napastnik rzucił się też na jego dziewczynę. Tej jednak nie zaatakował on nożem, tylko wepchnął do rzeki Alster. Szczęśliwie dziewczyna zdołała dopłynąć do brzegu w pewnej odległości od mostu. 

Busy do Holandii, Belgii oraz Holandii

W sprawie na razie niewiele wiadomo. Policja opiera się na zeznaniach dziewczyny, ale ta pozostaje w stanie szoku i nie chce wiele mówić. Nie wiadomo nawet, czy para znała napastnika. 

Policja w Hamburgu kontynuuje jednak poszukiwania sprawcy bestialskiej zbrodni. Według opisu podanego przez nastolatkę, napastnik miał mieć aparycję cudzoziemca, od 23 do 25 lat i od 1.80 do 1.90 m wzrostu. 

żródło: polishexpress.co.uk

(Visited 551 times, 1 visits today)