Przeskocz do treści

Niebo ZAPŁONĘŁO nad Londynem, MARTWE ryby w rzece. Ludzie mówią o APOKALIPSIE

Czyżby apokalipsa była coraz bliżej? Wielu zwolenników teorii o końcu świata twierdzi, ze tak i przywołują słowa z Pisma Świętego, w których opisane są wydarzenia poprzedzające zagładę ludzkości. Mieszkańcy Londynu byli świadkami przerażającego zjawiska - niebo zrobiło się czerwone, a w rzece Confuso tysiące zdechłych ryb wypłynęły na powierzchnię. Widok mrozi krew w żyłach, czytamy na łamach Super Expressu

busy do holandii

Czy ostatnie wydarzenia na świecie zwiastują zbliżającą się apokalipsę? Mieszkańcy Londynu byli świadkami przerażającego zjawiska - dosłownie niebo zapłonęło!

Także słońce wyglądało inaczej niż zwykle. Zdaniem świadków tego zjawiska, przypominało ono to
opisane w Apokalipsie św. Jana i zwiastuje zbliżającą się zagładę ludzkości. "Wygląda jak nadciągająca apokalipsa.Ktoś jeszcze widział to niesamowite czerwone słońce z powodu burzy piaskowej znad Azorów? Przez to połączenie z ciepłym, silnym wiatrem dziwnie się człowiek czuje na zewnątrz" - napisała na Instagramie Rebecca Jane Collins. Eksperci tłumaczą, ze czerwone niebo nad Wielką Brytanią było spowodowane saharyjskiego pyłu oraz cząsteczek pochodzących z pożarów w Hiszpanii i Portugalii, które zawędrowały na wyspy za sprawą huraganu Ophelia.

Z kolei na południu Paragwaju w rzece Confuso odkryto setki zdechłych ryb, które unosiły się na powierzchni wody. Naukowcy próbują ustalić, co przyczyniło się do ich masowej zagłady. Widok jak z apokalipsy!
źródło: SE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *