Narkotyki : Ponad kilogram marihuany, amfetaminę, 250 szt. Tabletek i maczetę – to wszystko policjanci znaleźli w piwnicy 25-latka. Bydgoszczanin usłyszał zarzuty i trafił do aresztu na trzy miesiące.
25-latek od dłuższego czasy był obserwowany przez policję. Kryminalni pod koniec tygodnia weszli na działkę, na której bydgoszczanin przebywał. – Po przeszukaniu działki i altany, policjanci znaleźli w piwnicy ponad kilogram marihuany, ponad 0,6 kg białego proszku. Tester wskazał, że może to być amfetamina oraz 250 szt. tabletek koloru żółtego i czerwonego.
Poza tym policjanci zabezpieczyli elektroniczną wagę, 3 telefony komórkowe, 1.600 złotych i maczetę – relacjonuje podkom. Przemysław Słomski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Substancje trafiły do laboratorium Policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. – Zabezpieczone tabletki i pozostałe substancje trafiły do laboratorium kryminalistycznego. Po przesłuchaniu sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował 25-latka na trzy miesiące – wyjaśnił Słomski.

źródło: tvn24.pl

1