Niektórym ludziom nie wystarczą zwykłe przedmioty przeznaczone dla zwykłego śmiertelnika. Oni muszą mieć te najładniejsze, wyróżniające i – przede wszystkim – najdroższe. Nawet w łóżku.

 

Niektórym ludziom nie wystarczą zwykłe przedmioty przeznaczone dla zwykłego śmiertelnika. Oni muszą mieć te najładniejsze, wyróżniające i – przede wszystkim – najdroższe. Nawet w łóżku.

#19. Srebrny pierścień erekcyjny JCobra z naturalną perłą – 2600 dolarów

1


Kto nie lubi oryginalnej biżuterii i innych świecidełek? Dzięki temu produktowi już żadna część ciała nie zostanie pozostawiona bez odpowiedniego dodatku. Ten „ergonomicznie wygięty” pierścień wykonany ze srebra zdobić może czarna lub biała perła – do wyboru. Jest ponadto możliwość wygrawerowania swojego napisu.

#18. Strusie piórko do łaskotania Betony Vernon – 2999 dolarów

2


Strusie piórko osadzone w markowym srebrnym uchwycie.

#17. Elegancka packa Betony Vernon – 3011 dolarów

3


Ręcznie wykonana packa z mahoniu lub drzewa wiśniowego. Sprzedawca twierdzi, że srebrna rączka zapewnia solidny chwyt i świetne wyważenie dla wszystkich miłośników dawania (lub dostawania) klapsów.

#16. Kuleczki Lelo Luna – 3090 dolarów

4


Koraliki wykonano z 20-karatowego złota. Amator może mieć problem ze znalezieniem dla nich zastosowania – według filmu przedstawiającego produkt wystarczy tylko włożyć je do środka i kontynuować swoją codzienną rutynę. Kuleczki znajdujące się wewnątrz koralików poruszają się i wibrują podczas każdego ruchu, dzięki czemu mięśnie kurczą się i rozluźniają. Poleca się ich używanie podczas porannego biegania, wiosennych porządków lub kiedykolwiek tylko ma się ochotę na to, by mieć w sobie dwie wibrujące kulki ze szczerego złota…

#15. Srebrny korek analny z końskim ogonem – 3475 dolarów

5


Kolejne dzieło sztuki od Betony Vernon. Srebrny korek z prawdziwym końskim włosiem przypominać ma jednorożca. Idealny gadżet dla dorosłych wielbicieli My Little Pony…

#14. Lelo Olga – 3490 dolarów

6


Lelo specjalizuje się w tworzeniu drogich zabawek dla najbardziej wysublimowanej klienteli. Ten gustownie zapakowany wibrator pokryty jest 24-karatowym złotem.

#13. Lelo YVA – 3900 dolarów

7


Malutki masażer w kształcie przypominającym fasolkę również pokryto 24-karatowym złotem.

#12. Paradise String of Pearls – 4254 dolary

8


Jedyna na liście zabawka, którą możesz właściwie nosić w miejscu publicznym. 18-karatowy pierścień z siedmioma białymi perłami służy do delikatnego miziania po skórze.

#11. Klamerki na sutki Betony Vernon – 5436 dolarów

9


Te dwie klamerki z 18-karatowego złota przeznaczone są do wszystkich miejsc, do których przeciętny człowiek nie chciałby ich przypiąć. Twórcy ostrzegają, że nie powinno się używać w jednym miejscu przez więcej niż 15 minut, czyli dokładnie o kwadrans dłużej niż większość z was chciałaby je umieścić na jakiejkolwiek części swojego ciała…

#10. Dream Love Chair – 6200 dolarów

10


Produkt koreańskiej myśli technicznej przeznaczony był początkowo dla osób niepełnosprawnych fizycznie. Miał on umożliwiać im komfortowy seks. Fotel okazał się prawdziwym hitem w Japonii i można go znaleźć w wielu tamtejszych seks-hotelach.

#9. Tally Ho – 14 000 dolarów

11


Ten ręcznie wykonany mebel można używać na wiele sposobów i powinien być ustawiony w tej części domu, z której nie korzystają pozostali członkowie rodziny…

#8. Lelo Inez – 15 000 dolarów

12


Jeśli znudzi ci się jeden z wyżej opisywanych gadżetów tej firmy, kolejny wibrator z wyższej półki cenowej powinien zaspokoić twoje potrzeby.

#7. Realistyczna seks-lalka – 16 000 dolarów

13


Ceny tych lalek są bardzo różne. Wiele stron oferuje dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb klienta – od piegów, przez makijaż, kolor oczu czy włosów, aż po rozmiar piersi, kolor sutków, kształt waginy i włosy łonowe. Lalka w full-opcji to koszt niespełna 16 tysięcy dolarów. Nie można jednak wyceniać miłości…

#6. Coco de Mer Nell Pleasure Vibrator – 17 443 dolary

14


Ten mały wibratorek cechuje się pięcioma ustawieniami prędkości wibracji i pokryty jest 18-karatowym złotem. Jego kształt inspirowany był ziarnem lodoicji seszelskiej (z ang. coco de mer). W skład zestawu wchodzi też gustowne drewniane pudełko ze złotymi wstawkami i kluczykiem.

#5. Eternity Egg – 25 000 dolarów

15


Wibrujące jajeczko zaprojektował Colin Burn, który jest specjalistą w dziedzinie ekstrawaganckich zabawek erotycznych. Ten model wykonano z białego i żółtego złota – całość dopełniają diamenty.

#4. Eternity Dildo – 38 000 dolarów

16


Kolejne dzieło Colina Burna. Tym razem mamy do czynienia z polerowaną dębową rączką, pierścieniem pokrytym diamentami i platynowym korpusem.

#3. Victor Phantasm – 60 000 dolarów

17


Najdroższy produkt Lelo pokryto białym złotem z dodatkiem 24 diamentów na rączce. Dodatkowo kryje w sobie obrączkę z 90 klejnotami, którą możesz nosić na palcu. Chyba…

#2. Złoty pierścień erekcyjny King JCobra – 126 585 dolarów

18


Ten pierścień waży prawie pół kilograma, a w paszczy kobry może opcjonalnie znajdować się biała lub czarna perła. Producent zaleca noszenie go w ciągu dnia dla zdrowia i zwiększenia męskiej pewności siebie. Dostawa zajmuje około 8 tygodni, a „kobra” zapakowana jest w drewniane pudełko rzeźbione przez tych samych rzemieślników, którzy zajmują się wnętrzami Rolls Royce’ów i Bentleyów.

#1. Pearl Royal – 1 000 000 dolarów

19


Ta szalona potworność wygląda jakby była przekazywana z pokolenia na pokolenie przez dynastię Windsorów. Projektował to nikt inny jak sam Colin Burn. Wibrator wysadzany jest tysiącem szafirów, pereł i diamentów. Część, która służy do kontrolowania ustawień prędkości można zdjąć, powiesić na łańcuszku i nosić u szyi…

(Visited 147 times, 2 visits today)