Grupa muzułmanów wystosowała ultimatum do niemieckich kobiet, mówiąc im że jeśli nie będą się odpowiednio zachowywać to będą nadal gwałcone przez muzułmańskich imigrantów.

Jak podaje News Foxies napisany przez Prissy Holly z dnia 25 stycznia 2016 grupa muzułmanów wystosowała ultimatum do niemieckich kobiet, mówiąc im że jeśli nie będą się odpowiednio zachowywać to będą nadal gwałcone przez muzułmańskich imigrantów (w oryginale uchodźców, ale ci ludzie to nie uchodźcy). Po seks atakach w Kolonii w sylwestra i nowym roku grupa MuslimStern, która zrzesza na facebooku 20.000 osób, mówiła kobietom że to one są odpowiedzialne za gwałty, bo ubierają się w taki sposób do którego muzułmańscy mężczyźni nie są przyzwyczajeni. Najśmieszniejsze jest to, że sami porównują się do zwierząt, które nie mogą opanować swojego popędu seksualnego:

„Nie można oczekiwać, że gdy rzucisz nagą antylopę przed lwem, nie możesz się spodziewać, że nie zareaguje. To zadziwiające, że umysł tak wiele czasu poświęca na nauczaniu dzieci o seksie w szkole, a całkowicie zapominają przekazać tego podstawowego faktu biologicznego”.

Camping (2)

Komentarz:
Panowie muzułmanie, najpierw udowodnię że jesteście idiotami. Jeśli rzucisz antylopę przed lwem to lew jej nie zgwałci tylko ją zje. I to jest fakt biologiczny. Poza tym co to znaczy naga antylopa? Czy wy wierzycie że antylopy chodzą w ubraniach? Wasze wytłumaczenie świadczy o tym że nie posiadacie żadnej wiedzy na jakikolwiek temat i ten brak wiedzy chcecie zastosować w życiu czyli jesteście idiotami (nie obrażam tylko stwierdzam fakty).

Proponuję zapamiętać to porównanie wszystkim i odwoływać się do niego jak najczęściej, ponieważ to sami muzułmanie do takiego porównania się odwołują, a cytowanie nie jest przestępstwem.
źródło: polskaracjastanu.com