Holendrzy to bardzo pragmatyczny naród, jeśli chodzi o seks są liberalni, czy sypiasz z kobietą, z mężczyzną, czy z oboma na raz, dla nich to „wsio ruwno”, dla żonatego Holendra sex z żoną to małżeński obowiązek. Dlatego takie miejsce jak muzeum sexu to zwykła sprawa.

busy holandia polska

INFORMACJE O MUZEUM:
1. Bardzo łatwo doń trafić, gdyż znajduje się w samym centrum Amsterdamu, w pobliżu Placu Dam, na ul. Damrak 18.
2. Cena biletów jest stosunkowo niska. Niestety, jaka jest aktualna cena, nie wiem, uważam, że ok 5 euro.
3. Wejściówki mogą nabyć jedynie osoby, które ukończyły 16 lat.

4. Godziny otwarcia: codziennie od 9:30 rano do 23.30 wieczorem.

5. Czas zwiedzania to min. godzina, jeżeli chce się obejrzeć muzeum dość pobieżnie i tylko jako kuriozum. Jego dokładne obejrzenie musiałoby zająć wiele godzin. Muzeum jest dość duże, piętrowe.

Zwiedzanie, oglądanie „eksponatów” nie jest nudne. Wiele okazów ma za zadanie rozbawić osobę, która zwiedza ten obiekt, np. mrugający i mówiący tyłeczek, genitaliowa deska klozetowa, olbrzymie siedzenia w kształcie penisów, wyskakująca na przechodniów z ciemności figura obleśnej baby czy wyłaniająca się z mroku postać rozchylającego płaszcz ekshibicjonisty. Wrażenie na zwiedzających robi łazienka! Najciekawszym jej elementem jest lustro, które żyje!  Przez chwilę jest zwyczajnie, ale w chwilę później pojawia się łoże, leżąca na nim naga kobieta, wkradający się do wnętrza sypialni młodzieniec, a wreszcie para w miłosnym uścisku. Ten nietypowy film w pewnym momencie się urywa, a lustro wraca do swojej normalnej postaci. Wygląda to niesamowicie i wprawia w osłupienie wszystkich gości muzealnej łazienki.

mus4

mus5

mus6

mus3

źródło:

(Visited 107 times, 5 visits today)