Przeskocz do treści

Mnóstwo rodzin wkrótce nie otrzyma 500 plus! Kuriozalny powód

500 plus nie dla wszystkich? Okazuje się, że pracownicy socjalni mają dość bycia lekceważonymi przez rząd i będą dalej protestować. Ich nieobecność w pracy wydłuży kolejki w urzędach, a to będzie miało wpływ na wypłacalność świadczeń. Przerażeni rodzice śledzą losy manifestujących, a politycy zdają się nie widzieć problemu.

busy do holandii
Codzienne przejazdy busem z Polski do Holandii Zadzwoń +48 533 123 456

500 plus jest flagowym programem Prawa i Sprawiedliwości.

Ci sami politycy, którzy dali możliwość płynności finansowej rodzicom, zapomnieli o pracownikach socjalnych, którzy muszą przeżyć miesiąc za głodowe stawki. Okazuje się, że ci drudzy postanowili teraz protestować i nie przestaną dopóki ich postulaty nie zostaną spełnione. Wydłużone kolejki i brak „rąk do pracy” sprawią, że już niedługo pieniądze mogą nie zostać wypłacone na czas.

codziennie busy do holandii

Pracownicy socjalni strajkują. Czy rodzice otrzymają pieniądze z 500 plus na czas?

„Czarny tydzień w pomocy społecznej” skończył się wczoraj. W wielu gminach pracownicy socjalni postanowili, że nie będą dłużej pracować za głodowe stawki. Rzeczywistość dla wielu z nich jest przerażająca. Wypłaty, które im przysługują nie wystarczają nawet na podstawowe potrzeby. Chcą rozmawiać z rządem, jednak ten zdaje się nie widzieć problemu.

Strajk włoski i rezygnacje ze stanowisk, które planują pracownicy socjalni bezsprzecznie wpłynie na płynność w przekazywaniu pieniędzy z 500 plus. Okazuje się, że ci, którzy pomagają innym – dla polityków nie są ważni.

źródło: Pikio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *