Przeskocz do treści

Miażdżące słowa Mariusza Pudzianowskiego! Nie ma litości

Mariusz Pudzianowski karierę strongmana postanowił uzupełnić występami w sportach walki.


Niedługo pojawi się na gali KSW i wobec swojego przeciwnika jest… bezlitosny. Co powiedział o Szymonie Kołeckim? 

Mariusz Pudzianowski – najsilniejszy mężczyzna w Polsce w dziedzinach siłowych zdobył już niemal wszystko. Teraz postanowił zaangażować się całkowicie w sporty walki. Zbliżająca się gala KSW natchnęła go do podsumowania dotychczasowej działalności. Wypowiedział się także na temat swojego przeciwnika. Co Mariusz Pudzianowski powiedział o Kołeckim? Mocne słowa o przeciwniku wywołały burzę

Co Mariusz Pudzianowski powiedział o Kołeckim? Mocne słowa o przeciwniku wywołały burzę

Szymon Kołecki jest jednym z najsilniejszych zawodników w Polsce. Olimpijczyk, wielokrotnie nagradzany sportowiec stanie w oktagonie ze strongmanem. – To fajne wyzwanie będzie. Dwóch chłopów z podnoszenia ciężarów – z tej samej branży – zaczął swoją wypowiedź Pudzianowski.

– Szymon mistrzem olimpijskim, ja mistrzem świata – dodał po chwili Pudzianowski. Później, dziennikarz Polsat Sport postanowił zapytać sportowca, jakie wnioski wysunął po swojej poprzedniej walce z Karolem Bedorfem.

– Jakie wnioski? Mogę powiedzieć tak: za mocny dla słabych, za słaby dla mocnych. Więc jeszcze wszystko przed nami – podsumował jednoznacznie sportowiec. Pudzianowski postanowił także podsumować swoją działalność w MMA. – Przez ostatnie sześć miesięcy na pewno nie leżałem. Może brak mi talentu do MMA, ale na pewno nie brak mi pracowitości i systematyczności. A więc co? Cały czas trenujemy i idziemy do przodu – zaznaczył sportowiec w rozmowie z dziennikarzem.

źródło: Pikio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *