Jeśli ta matka chce w przyszłości opiekować się swoim dzieckiem, powinna najpierw zostać skierowana na odwyk. Trudno bowiem zakładać, że nie jest uzależniona. Zabrała swoje córeczkę na libację, by tam wypić nieprzyzwoicie dużo, a potem na oczach dziecka pokładała się z jakimś mężczyzną do łóżka. Donos na policję sprawił, że przerwano im zabawę. Dziewczynka trafiła do placówki opiekuńczej, a sprawą jej matki zajmie się sąd rodzinny.
W środę 7 września w miejscowości Choroszcz koło Białegostoku odbywała się zakrapiana impreza. Nieodpowiedzialna matka, zabrała na domówkę swoją 3,5-letnią córeczkę. Kobieta podczas opieki nad dzieckiem była kompletnie pijana.
Jeden z sąsiadów w porę zawiadomił policję. Po godz. 22. na miejscu pojawili się mundurowi z patrolówki. Jednak żaden z imprezowiczów nie chciał otworzyć im drzwi. Chwilę później zrobili to strażacy z OSP w Choroszczy (woj. podlaskie).

W środku było kilka osób i straszny bałagan. Na stole stały puste butelki po alkoholu, a biesiadujące towarzystwo już przysypiało.
Niedziela do Polski

– Mundurowi zastali kobietę leżącą w łóżku wspólnie z córką i mężczyzną. Badanie wykazało, że matka dziewczynki ma blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Dziecko zostało przebadane przez wezwaną przez policjantów załogę karetki pogotowia. Na szczęście nic złego jej się nie stało – poinformował oficer KMP w Białymstoku.
Dziewczynka trafiła do placówki opiekuńczej. Sprawą nieodpowiedzialnej kobiety, zajmie się sąd rodzinny.

źródło: fakt.pl


(Visited 93 times, 1 visits today)