Mariusz Pudzian Pudzianowski w kolejnych wywiadach oraz w wypowiedziach na Facebooku odwołuję się do aktualnych wydarzeń w Europie. Zapaśnik po raz kolejny zwraca uwagę na to, żeby Europa była jednością a do Polakom przypomina, żeby nie zapomnieli o tym kim są w Jakim kraju się urodzili i jakie u Nas panują zwyczaje.

Na swoim profilu Pudzian pisze tak :

„Czy my chcemy takich zmian jakie chce nam narzucić UE?”

„Ja wolę naszą polską rzeczywistość – kulturę, tradycje, religię i zasady niż nowoczesną Europę, a Wy???”

 

 

Mariusz otwarcie krytykuje politykę Europy w stosunku do Uchodźców z Syrii i innych Krajów bliskiego wschodu. Podkreśla, że przesiąknięta poprawnością polityczną i tolerancją Europa sama na siebie kręci bat. Podkreśla, że na polityce Unii cierpią niewinni Europejczycy. W licznych wywiadach mówi tak:„I znów to samo!!!. Szkoda niewinnych ludzi :((” – zaznacza „Pudzian”.

I apeluje: „podaj dalej!! ach ta polityka „Pobudka Europo!!!!!!!!!!!!!!””

Przypomnijmy , że niedawno Mariusz Pudzianowski o mało nie narobił sobie poważnych problemów w związku ze swoimi dość ostrymi komentarzami na temat Migrantów w Europie. Jednakże prokuratura odpuściła mu to przewinienie. To jednak nie powstrzymuje Mariusza do  otwartego wypowiadania swoich sprzeciwów do europejskiej polityki wobec uchodźców :

Codzienne wyjazdy Busem do Holandii +48 533 123456, otobus.com.pl
Codzienne wyjazdy Busem do Holandii +48 533 123456, otobus.com.pl

 

„Nie podoba się? To won stąd, nikt Was tu nie zapraszał” – czytamy na memie.

Mariusz w duchu popiera opór i niechęć z jaką Polska podchodzi do kwestii migrantów na naszym terytorium i wspomina, że jeśli ktoś z zewnątrz chce przybyć do Polski i być tu gościem to powinien się z naszą kulturą zasymilować i szanować polskie tradycje i obyczaje:

 

„Polska jest krajem tolerancyjnym, a Polacy tolerancyjnym narodem, ale w Polsce obowiązuje polskie prawo, wiara, kultura, obyczaje i zasady” – tłumaczy.
 
źródło: stefczyk.info/facebook

 

(Visited 114 times, 1 visits today)