Makabryczna zbrodnia w Wielkiej Brytanii! Po rozstaniu z mężem Cody-Anne Jackson (20 l.) wysłała mu ostatnie zdjęcie córki, a potem udusiła ją. Zrobiła to z zemsty na byłym małżonku. Nie mogła pogodzić się z rozstaniem. Jej ofiarą padła niewinna, 2-letnia Macey.

Byli młodzi i szczęśliwi, ale ich szczęście zmieniło się w tragedię. Cody-Anne Jackson (20 l.) i Paul Hogan (25 l.) ze Staffordshire mieli córeczkę Macey (+2 l.). Mężczyzna nie widział poza nią świata. Ale między małżonkami coraz częściej wybuchały kłótnie. W końcu zamieszkali osobno. Wtedy w kobietę jak gdyby wstąpił diabeł! Postanowiła powiadomić męża, że zabije ich dziecko, a potem wykonać swój plan.

Zrobiła dziewczynce ostatnie zdjęcie i wysłała je do Paula, pisząc: „Zasługujesz jednak na jej ostatnie zdjęcie”. Potem udusiła dziecko w łóżeczku i pocięła się nożami. Matce nic poważnego się nie stało, dziecku wezwani przez zrozpaczonego opcja lekarze nie mogli już pomóc.

Trwa śledztwo w tej szokującej sprawie. Ta makabryczna zbrodnia wstrząsnęła opinią publiczną w Wielkiej Brytanii

 

Makabryczna zbrodnia. Z zemsty na mężu ZABIŁA córeczkę!
„Zasługujesz jednak na jej ostatnie zdjęcie”. – tak matka opisała zdjęcie córeczki przed dokonaniem makabrycznej zbrodnii
Makabryczna zbrodnia. Z zemsty na mężu ZABIŁA córeczkę!
Paul Hogan z córeczką Macey

źródło: SE.pl/ mirror.co.uk Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski

(Visited 1 053 times, 1 visits today)