• W dwóch domach w stanie Georgia (USA) zastrzelono pięć osób
• Domniemany sprawca popełnił samobójstwo
• Ofiary były prawdopodobnie spokrewnione z żoną podejrzanego

Domniemany sprawca zastrzelenia pięciu osób w dwóch domach w stanie Georgia(USA) popełnił samobójstwo – podały miejscowe władze.

Trzy osoby zginęły w piątek wieczorem czasu lokalnego w domu w miejscowości Appling, a dwie w innym miejscu w odległości półtora kilometra od miejsca pierwszego zabójstwa. Łącznie zastrzelono trzech mężczyzn i dwie kobiety.

Kapitan Andy Sheed z biura szeryfa w hrabstwie Columbia powiedział, że ciało domniemanego zabójcy, 50-letniego Wayne’a Anthonego Hawesa, znaleziono w jego domu.
Codzienne wyjazdy Busem do Holandii +48 533 123456, otobus.com.pl
Codzienne wyjazdy Busem do Holandii +48 533 123456, otobus.com.pl

 

Policja jest zdania, że ofiary były spokrewnione z żoną podejrzanego.

Przedstawiciele władz mówili wcześniej o zabójstwach „w stylu egzekucji”. W czterech miejscach znaleziono w sumie zwłoki ośmiu osób. Niektóre znajdowały się w swoich łóżkach. – Ofiary to siedmiu dorosłych i jedno dziecko, 16-letni chłopiec. Wszyscy zostali zabici strzałami w głowę – informował szeryf Reader.

Wiadomo, że wszyscy byli członkami jednej rodziny. Prokurator generalny stanu Ohio Mike DeWine zaapelował do innych członków tej rodziny by byli bardzo ostrożni. – To jest straszliwa tragedia. Czegoś takiego nigdy nie przeżyliśmy – powiedział DeWine.

Pike County położone jest na terenach rolniczych, około 100 km od Cincinnati. Miejsca zbrodni oddalono są od siebie o wiele kilometrów.

źródło: wp.pl