Przeskocz do treści

Holandia: W hotelu pracowniczym znaleziono ciało 25-letniej Polki

Holandia: W Maarsbergen znaleziono ciało 25-letniej Polki. Znaleziono ją w hotelu pracowniczym. Jak podała holenderska policja kobieta poniosła śmierć na skutek przestępstwa. Zostało wszczęte śledztwo, które ma ustalić dokładną przyczynę śmierci naszej Rodaczki. Na ta chwilę policja nie podała informacji, czy w związku ze sprawą ktoś został aresztowany.
Codziennie busy do Holandii, Niemiec, Belgii

Jak podają holenderskie media na chwilę przed odnalezieniem ciała Polki, było to przed godzina 14:00 w sobotę, w Hotelu w Maarsbergen słychać było krzyk.
Wiadomym jest, że Polska mieszkała w tym hotelu od roku 2015. Policja prowadzi dochodzenie i prosi o pomoc wszystkie osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu przyczyn śmierci 25-latki i zgłaszanie się do policji prowincji Utrecht.

[wcp-carousel id="631" order="DESC" orderby="date" count="10"]

źródło: AD.nl/ RTVUtrecht

Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WhatsApp chat