Przeskocz do treści

Lewandowski WYPROWADZONY z równowagi na konferencji przez NIEMIECKIEGO dziennikarza.

Mundial 2018. Tylko reprezentacja! Rzecznik PZPN „skasował” pytanie do Lewandowskiego o Bayern Monachium.Tylko pytania o reprezentację – taki wniosek płynie ze środowej konferencji kadry Polski w Soczi. Gdy niemiecki dziennikarz poruszył temat zmiany klubu przez Roberta Lewandowskiego, natychmiast został „skasowany” przez rzecznika PZPN.

Nils Bastek z Deutsche Presse Agentur wkroczył na teren, na który jak się okazało, na konferencjach naszej reprezentacji wkraczać nie powinien.

Robert, jak wiesz w Niemczech jest sporo spekulacji od czasu, kiedy twój agent powiedział, że chcesz odejść latem z Bayernu Monachium. Czy te spekulacje na ciebie wpł.. – pytał po angielsku Bastek, gdy przerwał mu rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej, Jakub Kwiatkowski.

Codziennie busy do Holandii, Niemiec, Belgii

– Nie rozmawiamy o sprawach klubowych, więc proszę o nie zadawanie pytań o kluby żadnemu z naszych piłkarzy. Jesteśmy na mistrzostwach świata, to jest reprezentacja Polski. Nie będziemy odpowiadać na pytania dotyczące sytuacji klubowej – powiedział Kwiatkowski.

– Chciałem tylko wiedzieć – czy to wpływa na koncentrację Roberta na mistrzostwach świata – dokończył niemiecki dziennikarz. – Dziękuję bardzo – odparł stanowczym tonem rzecznik PZPN.

źródło: WP/innyexpress

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *