Beztroska zabawa zamieniła się w prawdziwy koszmar. Dwoje dzieci w wieku 4 i 6 lat oraz 22-letni mężczyzna zginęli, po tym jak żyłki od latawców podcięły im gardła. Do przerażającej tragedii doszło w Delhi – stolicy Indii. Żyłki, których użyto były śmiertelnie niebezpieczne, ponieważ zawierały sproszkowane szkło .
busy holandia polska

Dramat rozegrał się 15 sierpnia, podczas Święta Niepodległości Indii. Śmierć poniosły trzy osoby. Wśród nich jest dwoje dzieci w wieku 4 i 6 lat. W jaki sposób doszło do tragedii?

– Dzieci wychylały głowy przez szyberdachy w samochodach, kiedy zostały złapane w śmiertelną pułapkę. Żyłki od latawców po prostu podcięły im gardła – poinformował Pushpender Kumar, komisarz policji w Delhi.
Busy do Holandii. Codzienne przejazdy bez limitu Bagażu

Trzecią ofiarą jest 22-letni mężczyzna, który zginął, gdy przejeżdżał motocyklem przez wiadukt. Poważne obrażenia odnieśli w podobnych okolicznościach policjant i 5-letnie dziecko – poinformował portal BFM TV.
Tragedia ta skłoniła rząd do wprowadzenia zakazu produkcji, handlu i magazynowania ostrych żyłek zawierających sproszkowane szkło. W Indiach tego typu żyłek używa się w zawodach polegających na wyeliminowaniu latawca przeciwnika. Konkursy odbywają się zazwyczaj w dniu Święta Niepodległości Indii.źródło: fakt.pl


(Visited 230 times, 4 visits today)