Przeskocz do treści

Ksiądz-pedofil molestował nastolatków na obozie harcerskim

Ksiądz z jednej z parafii w Gdyni trafił do aresztu na 3 miesiące. Zarzuca mu się czyny o charakterze seksualnym. Duchowny przyznał się do winy.
busy do holandii, niemiec, belgii
Codzienne przejazdy do Polski, Niemiec, Belgii, Holandii. Zadzwoń +48 533 123 456

Zarzuty dotyczą molestowania nieletnich chłopców. Miało do tego dojść na obozie harcerskim. Ksiądz należy bowiem do harcerstwa. Duchowny spędzi w areszcie trzy miesiące, gdzie czeka na proces.

[wcp-carousel id="631" order="DESC" orderby="date" count="10"]

Ofiarami księdza pedofila byli chłopcy w wieku 13 lat i 18 lat. Sprawę zgłosili na policję rodzice nastolatków, których mocno zaniepokoiły doniesienia z obozu w Bieszczadach, na którym miało dojść do wykorzystywania seksualnego przez duchownego-opiekuna.

- Po powrocie do domów pokrzywdzeni harcerze opowiedzieli o wszystkim swoim mamom, a one zawiadomiły organy ścigania - mówi Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Starszy z chłopców mógł być ofiarą księdza już od kilku miesięcy.

Duchowny może spędzić w więzieniu nawet kilkanaście lat.

źródło: Radio Zet

Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *