Olga Jackowska, popularna piosenkarka, znana szerszej publiczności pod pseudonimem Kora, nie ma już siły i postanowiła zakończyć karierę. W 2013 roku media obiegła wiadomość, że 67-letnia wokalistka walczy z rakiem.
Codzienne busy do Holandii, Niemiec Belgii i Polski, bez przesiadek, pod dom nowymi autami
Codzienne busy do Holandii, Niemiec Belgii i Polski, bez przesiadek, pod dom nowymi autami

Wierni fani Kory liczyli na to, że skoro piosenkarka czuje się teraz lepiej, to powróci na scenę i ruszy w trasę koncertową po Polsce. Tak się jednak nie stanie. Kora powiedziała, że nie ma na to siły.

Ostatnio Kora razem z Glacą ze Sweet Noise nagrali nowy singiel „Człowiek”. Nowy utwór rozpalił nadzieję fanów piosenkarki, którzy zaczęli wierzyć w to, że już niedługo będą mogli usłyszeć ją na żywo.

Kora kończy swoją karierę

Wokalistka powiedziała, że nie ma już siły, żeby koncertować po całym kraju, tak jak kiedyś. Jednak z uwagi na swoich fanów postanowiła zorganizować jeszcze dwa koncerty w różnych miastach i na tym zakończyć swoją karierę.
codzienne przejazdy busem z polski do holandii

– Są plany by Kora zagrała kilka koncertów w dwóch miastach w Polsce – na północy i na południu. Wszystko po to by nie męczyć artystki wojażami po Polsce i oszczędzać jej siły, bo trasa koncertowa jest bardzo męcząca. Kora już swoje się najeździła. Jak ktoś będzie chciał jej posłuchać, wybierze sobie jedno z dwóch miast, do których mu bliżej – powiedziała menedżerka Kory, Katarzyna Litwin.

źródło: Pikio.pl(Visited 792 times, 1 visits today)