Przeskocz do treści

Dobra wiadomość dla kierowców!. To już koniec podwyżek OC

Kierowcy mogą odetchnąć z ulgą. Podwyżki OC samochodów, które trwają od ponad roku, wreszcie wyhamowują. To zdecydowanie dobra wiadomość, bo w ubiegłym roku kierowcy za OC płacili nawet o ponad 50 proc. więcej niż wcześniej.
busy do holandii, busy polska holandia, bus do holandii
Codzienne przejazdy busem do Holandii, Belgii i Niemiec. Bez Przesiadek, Zadzwoń teraz +48 533 123456

W ubezpieczeniach Odpowiedzialności Cywilnej wreszcie pojawiła się stabilizacja. Jak podaje "Gazeta Wyborcza" w rozmowie z członkiem zarządu Superpolisy, ubezpieczyciele poprawili swoją rentowność. Szczególnie wyróżnia się tutaj PZU, ale i inne towarzystwa radzą sobie coraz lepiej w kwestii zarabiania na OC. To oznacza, że nie chcą już tak chętnie zaglądać do naszej kieszeni.

[wcp-carousel id="631" order="DESC" orderby="date" count="10"]

Dodatkowo Ceny niektórych polis OC poszły w dół.

Wyborcza za przykład podaje 33-letniego właściciela 5-letniego opla astry z Warszawy. Teraz OC kosztuje go 719 zł. Jeszcze trzy miesiące temu zapłaciłby 770 zł, a pod koniec 2016 roku - 811 zł. Jednak ci, którzy mają już coś na sumieniu, wciąż będą płacić więcej. Takim kierowcom ubezpieczyciele bez skrupułów podniosą stawkę o ponad 100 proc.
busy do holandii
Codzienne przejazdy busem do Holandii, Belgii i Niemiec. Bez Przesiadek, Zadzwoń teraz +48 533 123456

Towarzystwa wreszcie zaczęły zarabiać na ubezpieczeniach OC. W poprzednich latach często do nich dopłacały. Walka o konsumenta się jednak skończyła i od ponad roku za ubezpiecznie trzeba było płacić coraz więcej. Dotyczyło to nawet wzorowych kierowców, którzy od lat nie mieli żadnych szkód.

Wbrew temu, co można usłyszeć ze strony ubezpieczycieli, kierowcy nie rozbijają się przy każdej możliwej okazji. Najwięcej szkód w pierwszych trzech miesiącach roku odnotowano w województwach mazowieckim, pomorskim i dolnośląskim. Tam zgłaszano średnio 4 szkody z polis OC na 100 ubezpieczonych aut. W skali całego kraju odsetek ten wynosi 3,2 proc.

[wcp-carousel id="631" order="DESC" orderby="date" count="10"]

źródło: o2.pl

Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *