Przeskocz do treści

Komandosi SAS topią bojowników ISIS w kałużach.

Żołnierze sił specjalnych mają cieżkie czasy. Czytaliśmy niezliczone historie o ich męstwie w boju i oglądaliśmy filmy przedstawiające ich bohaterstwo. Ta historia jeszcze bardziej umocni swoją legendę o ich  prawdziwych batalich Mówi sie , że gdy żołnierzowi SAS zabrakło amunicji, utopił bojownika z ISIS w kałuży. Bez broni ? Żaden problem.

komandosi

Wydarzenia miały miejsce  Mosulu, które stało się ostoją ISIS ponieważ USA wycofuje się z Iraku. Jak donosi źródło zbliżone do Daily Star , brytyjscy komandosi wracali do bazy z misji wywiadowczych, kiedy zostali zaatakowani przez bojowników z ISIS.

[wcp-carousel id="631" order="DESC" orderby="date" count="10"]

„Jednostka SAS został uwięziona w małym korycie rzeki. Po kilku chwilach zostało im mnie niz 10 kul. Każdy komandos wiedział że jesli zostanie pojmany bedzię torturowany a poźniej ścięty.
„Zamiast umierać na kolanach, poszli na żołnierską śmierć. Zaczeli gołymi rękami atakować bojowników ISIS poruszających się wzdłuż koryta rzeki ”

W walce wykorzytali swoją brutalną siłe. Lata szkoleń, rany odniesione w innych starciach, doświadczenie oraz wszystko co znajdywało się pod ręką zostało użyte do walki.

 

Źródło podaje , że żołnierze walczyli nożami, kamieniami, kolbami od pistoletów. Bitwa, która trwała przez cztery godziny, zakończyła się śmiercią około 50 bojonwików. Reszta uciekła w popłochu.

Jak wskazuje źródło jeden z komdosów SAS utopił bojownika ISI w kałuży. Pozniej użył kamienia do dalszej walki.

 

Ranni komandosi zostanie zabrani przez kurdyjskich żołnierzy. Po dwoch dniach odpoczynku powrócili do służby.

 

Źródło: tutaj 

Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *