Przeskocz do treści

To są Niemcy. Dramatyczne wyznania kobiet, zaatakowanych przez imigrantów

Pierwsze nagranie zostało opublikowane przez Niemkę Stefanie K. Kobieta została dotkliwie pobita na dworcu w Paulen.
busy do holandii, busy polska holandia, bus do holandii
Codzienne przejazdy busem do Holandii, Belgii i Niemiec. Bez Przesiadek, Zadzwoń teraz +48 533 123456

Zaczęło się od wulgarnego jak to określiła sama poszkodowania rozbierania wzrokiem, a potem rzucanych w stronę Stefanie wyzwisk od dziwek. Gdy kobieta próbował stawić opór napastnikom została dotkliwie pobita, powalona na ziemie i skopana.

Kobieta została zostawiona na dworcu z poobijaną twarzą przez jak to określiła "obcokrajowców".

[wcp-carousel id="631" order="DESC" orderby="date" count="10"]

Z widocznym na nagraniu krwiakiem na czole kobieta mówi:

Spójrzcie moi drodzy to są Niemcy - gdzie kobiety są bite, gdzie dzieci są gwałcone i porywane

Zamieszczone przez kobietę nagranie wywołało w Niemczech ogromne poruszenie. Raczej nie ma wątpliwości kim byli wspomniani przez Stefanie "obcokrajowcy" Według informacji z mediów z dużym opóźnieniem zostało wszczęte śledztwo, w sprawie pobicie kobiety

https://youtu.be/N-p73jJByn8

Wcześniej do internetu trafiło nagranie 78-letniej staruszki, do jej sklepiku wtargnęło 4 imigranckich nastolatków, zaciągnęli ją na zaplecze i tam dotkliwie pobili. Kobieta relacjonuje, że została uderzona około 50 razy. Następnie zdemolowali jej sklep u ukradli kilkadziesiąt paczek papierosów. Kobieta z trudem wezwała na miejsce policje. Jak zeznała była to zemsta oprychów za to, że wcześniej nie chciała im sprzedać papierosów gdyż są nieletni.

Policja szybko zidentyfikowała nastoletnich oprawców w wieku 13,14 i 15 lat i po krótkiej chwili zostali wypuszczeni na wolność.

Ostatnie publikowane nagranie zamieściła jakiś czas temu kobieta z Danii, która została skatowana podczas spaceru z psem. Wprawdzie na nagraniu kobieta nie mówi wprost, że została zaatakowana przez imigrantów, to policja ustaliła, że 23-letnia Sara została pobita przez czterech Somalijskich uchodźców.

https://youtu.be/EFkG-5mqALw

Takich nagrań jak te przez nas prezentowane jest w sieci coraz więcej. Pomimo, iż administratorzy serwisów, próbują usuwać tego typu nagrania Europejczycy coraz częściej, publikują podobne zdarzenia związane z napływem imigrantów do Europy. Coraz więcej kobiet w Europie nie czuje się bezpiecznie na ulicach Europejskich miast. Jak pokazują powyższe historię ich obawy są jak najbardziej zasadne.

[wcp-carousel id="631" order="DESC" orderby="date" count="10"]

 

źródło: Reporters24

Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WhatsApp chat