Weronika Rosati złożyła wniosek o ściganie swojego byłego partnera Piotra A. Sprawa ma związek z wydarzeniami sprzed trzech lat, podczas których aktorka ucierpiała i była zmuszona do wielomiesięcznej rehabilitacji.
piotr a.

Jak poinformowała media rzecznik zamojskiej prokuratury, aktorka Weronika Rosati złożyła wniosek o ściganie swojego byłego partnera – również aktora – Piotra A.

Chodzi o spowodowanie wypadku drogowego przez aktora, w którym Rosati doznała skomplikowanego złamania nogi i była zmuszona do wielomiesięcznej rehabilitacji. Wszystko działo się blisko 3 lata temu, jednak aktorka zdecydowała się złożyć zawiadomienie w prokuraturze dopiero teraz.
busy do holandii

Jak wyjaśnia, nie zrobiła tego wcześniej, ponieważ byli parą i nie chciała pociągać go do odpowiedzialności. Sam aktor wyraźnie zatroskany stanem swojej partnerki nie odmawiał jej pomocy.

Sytuacja zmieniła się gdy para się rozstała (Rosati związała się ze swoim dotychczasowym ortopedą) w ubiegłym roku. Aktorka postanowiła dochodzić swoich praw w sądzie.
Weronika Rosati złożyła wniosek o ściganie sprawcy wypadku samochodowego z 11 sierpnia 2013 r. w Malewszczyźnie.
Weronika Rosati złożyła wniosek o ściganie sprawcy wypadku samochodowego z 11 sierpnia 2013 r. w Malewszczyźnie.

Piotr A. przyznał się do winy tj. do spowodowania wypadku i złożył jednocześnie wniosek o umorzenie sprawy. Aktualnie postępowanie jest w toku, na etapie postępowania przygotowawczego. Grozi mu nawet do trzech lat pozbawienia wolności.
źródło: pikio.pl


(Visited 1 127 times, 2 visits today)