Klienci jednego z banków otrzymali wiadomość o dużych zmianach w systemie wypłat dla bankomatów. Zmiana będzie obowiązywała już od 1 lutego 2017 roku. Za każdą kwotę niższą niż 100 zł wybrana z bankomatu zapłacisz prowizję. 

mBank wprowadza zaskakującą zmianę dla swoich klientów – od 1 lutego 2017 roku, za każdą wypłatę, z każdego bankomatu, mniejszą niż 100 zł, zapłacą prowizję w wysokości 1,3 zł.

Busy do Holandii, Belgii oraz Holandii

Od 2000 roku, czyli od początku istnienia oferty mBanku dla klientów indywidualnych, dbamy o dostarczanie Ci jak najszerszego zakresu usług – zwłaszcza tak ważnych, jak dostęp do szerokiej sieci bankomatów. Aby liczba dostępnych maszyn była dalej tak duża jak dzisiaj, musimy wprowadzić nowe zasady wypłat – informuje bank w komunikacie. W zamian mBank proponuje, żeby kwot mniejszych nie wypłacać za pomocą bankomatów, ale poprzez bezpłatną usługę BLIK w aplikacji mobilnej mBanku.

W przypadku konta dla klientów w wieku 21-24 lata i eKonta dla Młodych, wypłaty bez prowizji zaczynają się od 50 zł.

Zmiany, które wejdą w życie od 1 lutego 2017 roku, nie obowiązują posiadaczy kart: mKonto Aquaris Intensive, eKonto z Usługą Pakiet intensive, eKonto m, eKonto izzy, eMAX i eMAX plus oraz klientów posiadających kartę MasterCard Gold PayPass.

źródło: wtralu24.pl

(Visited 66 times, 66 visits today)