Charlotte Gliszczyński podała do sądu swojego byłego kochanka 46-letniego Michaela Kersebauma. Mężczyzna był katechetą 20-latki, która jest obecnie modelką Playboya. Uwiódł ją, gdy miała zaledwie 16 lat. Kiedy go rzuciła, postanowił się zemścić.

charlotte gliszczyński 1

Charlotte Gliszczyński, której korzenie rodzinne wywodzą się z Polski jest obecnie wziętą modelką. Zdjęcia 20-letniej Niemki zdobiły m.in. rozkładówkę Playboya. Kiedy Charlotte miała 16 lat wdała się w romans ze swoim katechetom. Michael Kersebaum przekonywał w rozmowie z niemieckimi mediami, że Gliszczyński już trzy lata wcześniej rzucała mu powłóczyste spojrzenia.
Gorące uczucie między nauczycielem i nastolatką rozwinęło się podczas wycieczki do Londynu, gdzie katecheta pojechał jako opiekun klasy Gliszczyński. Kersebaum zapewniał przy tym, że poczekał z seksem z Charlotte do ukończenia przez nią 17 roku życia.

busy do niemiec

Kersebaum porzucił żonę i dzieci dla nastolatki. Teraz uważa to za największy błąd w swoim życiu. Po pewnym czasie Charlotte znużył związek z dużo starszym katechetą i związała się z rówieśnikiem, z którym planuje obecnie ślub. Kersebaum nie potrafił pogodzić się z odejściem kochanki i zaczął ją gnębić.
Wysyłał jej SMS-y z pogróżkami i szantażował, że ujawni jej zdjęcia, które zrobił podczas ich intymnych zbliżeń. W końcu zrealizował swoje groźby i przesłał fotografie Charlotte znajomemu.
źródło: fakt.pl


(Visited 153 times, 6 visits today)