Joga jest jedną z najpopularniejszych form gimnastyki i rozciągania. Zwłaszcza wśród gwiazd, które bezustannie podkreślają jej zalety. Ta forma aktywności fizycznej kojarzona jest głównie  z osobami szczupłymi, ponieważ zawiera skomplikowane pozycje czyli asany. Jak to mówią: wyjątki potwierdzają regułę. Takim wyjątkiem jest – Valerie Sangun. Velerie jest osobą pulchną, dzięki czemu stała się jedną z popularniejszych osób, które promują jogę w Internecie.

Busy do Holandii, Belgii oraz Holandii

Velerie ma 27 lat i pochodzi z Ameryki, z San Francisco.  Swoją postawą pokazuje, że nie trzeba być wcale szczupłą, żeby wykonać najodważniejsze pozycje, a także, że z większym rozmiarem można czuć się dobrze w swoim ciele i starać się żyć aktywnie i zdrowo.

Jej konto na Instagramie –  Big Gal Yoga, obserwuje ponad 87 tysięcy fanów. Valerie na swoim koncie pokazuje kolorowe i niewyretuszowane zdjęcia z sesji jogi. Stara się pokazać, że „chude” nie oznacza od razu „wysportowane” – i na odwrót.

Moi fani są zaskoczeni, kiedy robię szpagat, ponieważ mam większy rozmiar. Ale jestem tak samo rozciągnięta, jak chude dziewczyny – powiedziała w wywiadzie dla magazynu Closer. Niektóre pozycje sprawiają mi ból w nadgarstkach, ponieważ dźwigam dużą wagę. Ale uwielbiam czekoladę i klopsiki! Nie przejmuję się tym, co ludzie o nie mówią. Uważam, że mam świetne ciało. Kobiety mówią mi, że je inspiruję, a mężczyźni, że moje krągłości są sexy.

Nie, poważnie?

źródło: obmawiamy.pl

 

(Visited 34 times, 1 visits today)