Były muzułmanin który przeszedł na chrześcijaństwo aktualnie za pośrednictwem telewizji satelitarnej próbuje pokazywać bezsens oraz głupotę islamskiego kultu.

Brat Rashid – ważne przesłanie.
Nie jestem przysięgłym tłumaczem, ale postaram się przetłumaczyć dla was przekaz płynący od tego człowieka. To były muzułmanin który przeszedł na chrześcijaństwo i aktualnie za pośrednictwem telewizji satelitarnej próbuje pokazywać bezsens oraz głupotę islamskiego kultu. Ten przekaz powinien obejrzeć każdy polityk, każdy człowiek który nie ma pojęcia o islamie aby zobaczyć czym jest ten kult naprawdę

“Nazywam się Rashid, jestem byłym muzułmaninem. Zostawiłem mój własny kraj, bo nie wolno mi było opuścić islamu lub go krytykować. Zostałbym zabity gdybym pojechał do jakiegokolwiek islamskiego kraju. I teraz kiedy przyjechałem na zachód, muzułmanie pragnąć mnie uciszyć używając innego narzędzia “Islamofobia”. Swoją drogą, Czym jest islamofobia? Nigdy nie słyszałem tego terminu kiedy byłem w Maroku, Mówiło tylko że apostaci (ktoś kto odchodzi od islamu) powinni być zabici. Ale na zachodzi jeśli krytykujesz islam jesteś oskarżany o islamofobię. Na wschodzie islam ucisza nas strasząc nas aresztowaniami, zabijając innych I zabijając apostatów. Ale na zachodzie islam próbuje nas uciszyć używając tego dziwnego terminu islamofobia. Ja wiem że tysiące ludzi zostało zamordowanych w imię islamu i tysiące zostały zabite przez islamski terroryzm. Z drugiej strony chciałbym zapytać tych co używają tego terminu, ilu ludzi zginęło przez ilamofobię? Chcecie porozmawiać o islamofobii? To proszę żebyście znaleźli nazwę na to. Kiedy opuściłem islam przechodząc na chrześcijaństwo zostałem odrzucony przez moją własną muzułmańską rodzinę, ponieważ tak nakazuje islam. Byłem prześladowany przez mój własny kraj ponieważ to kraj islamski a król jest Księciem wszystkich wierzących. Kiedy spotykaliśmy się w sekrecie z innymi chrześcijanami którzy byli konwertytami (zmienili religię) jak ja, nie wolno nam było posiadać biblii po arabsku, nie wolno nam było się spotykać i modlić się. Ci z nas którzy chcieli się ożenić mieli tylko jedną opcję, ożenić się jak para islamska. Nie wolno nam było nadawać chrześcijańskich imion dzieciom, tylko arabskie muzułmańskie imiona są dozwolone. Nasze dzieci były zmuszane do nauki koranu w szkole I uczeniu się na pamięć wersetów z koranu.Spotykaliśmy się w domach za zamkniętymi drzwiami I oknami I modliliśmy się bardzo cicho tak żeby nikt nie mógł nas usłyszeć. Musieliśmy udawać że tylko odwiedzamy znajomy, żebyśmy wogóle mogli się spotykać. Byliśmy zmuszani to postu w czasie ramadanu i jeśli jadło się publicznie szło się do więzienia na sześć miesięcy. Musieliśmy słuchać krytyki naszej wiary ale musieliśmy milczeć, bo jeśli byśmy odpowiedzieli to zostalibyśmy aresztowani I wtrąceni do więzienia na conajmniej dwa lata za wstrząśnienie wiary muzułmanina. To się nie działo w Arabii Saudyjskiej czy Iranie, to się działo w Maroku, jednym z najbardziej umiarkowanych krajach świata muzułmańskiego. Nie tylko ja byłem prześladowany, inni, ateiści, są prześladowani do tej pory.

Chrześcijanie cierpią, cierpi ten kto swoim zachowaniem krytykuje islam. Jak byś to nazwał? Proszę daj temu nazwę. FREEDOMOPHOBIA (po polsku WOLNOŚCIOFOBIA).

Islam boi się wolności, wolność nikogo nie zabiła. Ludzie mają prawo bać się islamu, to nie jest fobia, to jest uzasadniony strach ponieważ widzimy jakie owoce wydaje islam. Widzimy to w islamskich krajach, widzimy to w ISIS, widzimy to w wiadomościach na temat terror wszędzie na świecie, Boko Haram, Sheb w Somalii, w Arabii Saudyjskiej, ścinanie głów, ukrzyżowania, ucinanie rąk, stóp czy kamieniowanie.
To jest realny strach i dlatego będziemy krytykować islam i muzułmanie muszą z tym żyć. Islam to nie rasa, dlatego mogę krytykować islam nie obawiając się że ktoś mnie nazwie rasistą.

1

Islam to zbiór doktryn i mam prawo je krytykować jak kazde inne doktryny, to zbiór pomysłow. Ludzie mogą je odrzucać, krytykować, nawet nienawidzieć, nie bojąc się że będą aresztowani albo prześladowani za nienawiść. Czy mową nienawiści jest to że nienawidzę idelogii? Islam to ideologia. Islam daje sobie prawo do krytykowania innych religii, szczególnie chrześcijaństwa i judaizmu. Dlatego powinien przyjąc krytykę od innych religii także. Muzułmanie na przykład oskarżają chrześcijan o zmiany w Biblii i nazywają ich politeistami bo czczą Chrystusa. Dlatego powinni przyjąc krytykę od innych religii.

Wolność idzie w dwie strony, a nie tylko wtedy gdy służy tobie.
Muzułmanie to ludzie, islam to ideologia, krytykowanie czy nienawiść do islamu nie znaczy nienawidzieć muzułmanów. Moi rodzice są muzułmanami, duża część członków mojej rodziny o muzułmanie, kocham ich i szanuję , ale nadal będę krytykował islam nie mięszając tych dwóch pojęć. Powinniśmy umieć je rozróżniać. Członkowie mojej rodziny nie są zmuszani do bycia muzułmanami, jak każdy inny muzułmanin, to nie jest rasa czy DNA, to ich wybór. Jeśli istnieje w krajach muzułmańskich fobia, to obawiają się wolności, boją się grupki chrześcijan którzy modal się domu, boją się ludzi jedzących publicznie w czasie ramadanu, boją się kobiet które odkrywają swoje włosy i oni chcą nas uczyć o islamofobii? Powinni uczyć w Arabii Saudyjskiej gdzie obawiają się kobiety prowadzącej samochód, czy blogera który pisze o wolności.

Terroryzm popełniony przez muzułmańskich jihadystów jest oczywiście powiązany z islamem i nie powinniśmy się bać to powiedzieć. Nikt nie powinien się obawiać krytykować islam głośno, nie możemy pozwolić by ktokolwiek nas uciszył zastraszając nas przypinając znaczek islamofobii czy jakikolwiek inny. Stań na straży swojej wolności i swoich praw.”

źródło: Polska Racja Stanu

(Visited 87 times, 1 visits today)