Niemki znowu są obiektem napaści seksualnych ze strony imigrantów. „To nie są pojedyncze przypadki” – mówią niemieccy policjanci.

Niemiecki portal „Junge Freiheit” podaje, że w ostatnim czasie kobiety w Niemczech znowu stały się obiektem napaści seksualnych ze strony uchodźców. Informację potwierdza niemiecka policja, która w ostatnich kilku dniach otrzymała łącznie 11 tego typu zgłoszeń.
Ostatnie napaści miały miejsce m.in. w Essen, Kolonii, Mühldorf, Kropp i Saalfeld. Ofiary były obmacywane, obrażane, a z relacji jednej z kobiet z Kolonii wynika, że została napadnięta w parku, przewrócona i zgwałcona przez dwóch mężczyzn, którzy wyglądem przypominali Arabów lub Afrykanów.

Podobny atak miał miejsce w Kropp (Szlezwik-Holsztyn) podczas festiwalu „Mondscheinnacht”, gdzie jedna z uczestniczek imprezy została przewieziona do szpitala po tym, jak uchodźca z Erytrei (na co dzień mieszkaniec ośrodka dla uchodźców Saalfeld) próbował ją zgwałcić. W tym przypadku sprawcę napaści udało się aresztować, ale w większości pozostają oni bezkarni.źródło: mojeniemcy.de