Trzy kobiety zostały ranne podczas festynu w Szreńsku (powiat mławski), gdy złamała, a następnie przewróciła się karuzela w wesołym miasteczku. Za bezpieczeństwo osób korzystających z atrakcji odpowiadało dwóch pijanych operatorów.

busy do holandii

Dramat rozegrał się późnym wieczorem 31 lipca na terenie boiska, na którym – w ramach lokalnego festynu – rozstawiło się wesołe miasteczko. Kiedy zabawa trwała w najlepsze, u podstawy złamała się karuzela kielichowa, z której korzystało kilka osób. Trzy z nich trafiły do szpitala.

Trzy kobiety zostały ranne podczas festynu w Szreńsku (powiat mławski), gdy złamała, a następnie przewróciła się karuzela w wesołym miasteczku. Za bezpieczeństwo osób korzystających z atrakcji odpowiadało dwóch pijanych operatorów.Dramat rozegrał się późnym wieczorem 31 lipca na terenie boiska, na którym – w ramach lokalnego festynu – rozstawiło się wesołe miasteczko. Kiedy zabawa trwała w najlepsze, u podstawy złamała się karuzela kielichowa, z której korzystało kilka osób. Trzy z nich trafiły do szpitala.

– Ranne to mieszkanki powiatu mławskiego. 28-latka m.in. z obrażeniami żeber została przewieziona do szpitala w Mławie. 15 i 16-latkę przewieziono do szpitali w Ciechanowie i Żurominie, gdzie pozostały na obserwacji – informuje lokalna policja.
Mundurowi badają szczegóły wypadku, ale już wiadomo, że do odpowiedzialności mogą zostać pociągnięci dwaj operatorzy karuzeli. W chwili wypadku mężczyźni byli nietrzeźwi: jeden miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie, a drugi ponad promil. Za narażenie uczestników zabawy na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, może im grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności. Oprócz pijanych mężczyzn zatrzymano też właściciela wesołego miasteczka.

źródło: fakt.pl


(Visited 300 times, 1 visits today)