niedziela-2

Holenderski pedofil, który ukrywał się w Kambodży, został zatrzymany przy udziale belgijskiej i holenderskiej policji. Przypomnijmy, że w styczniu sąd w Antwerpii skazał Pietera Ceulena na 19 lat więzienia za wykorzystywanie dzieci w Kambodży i na Filipinach. Należy zwrócić uwagę, że jednymi z jego ofiar były adoptowane przez skazanego trzy córki. Ponadto na komputerze mężczyzny znaleziono ponad 700 gibabajtów plików zawierających treści z dziecięcą pornografią.

[sociallocker id=”669″] [/sociallocker]

Do zatrzymania doszło w stolicy Kambodży, gdzie skazany uciekał przed belgijską policją od czasu skazania.  Ceulen ukrywał się w Kambodży, dlatego że ma tam nieruchomość.

Praca informuje, że Holender oddał się w ręce policji po negocjacjach z udziałem prawnika . Miał dojść do wniosku, że nie zdoła uciec z Kambodży, że rozsądnym będzie się poddać.

 Niech wszyscy pedofile z zagranicy, którzy myślą, że mogą tutaj liczyć na schronienie, wiedzą, że te czasy bezpowrotnie minęły. Zostaniecie namierzeni, aresztowani i wydaleni – powiedział James McCabe z jednostki zajmującej się ochroną dzieci.

źródło: nltimes.nl