W tym roku w Holandii w pobliżu małego miasteczka Hoeven pojawiły się kręgi zbożowe. Około miesiąc temu miejscowi odkryli prosty wzór pięciu kół. Miesiąc później pojawił się kolejny, bardziej złożony kształt. Niektórzy twierdzą, że może to być mapa układu słonecznego.
kręgi
Sprawa przyciągnęła uwagę słynnego ufologa Scotta C. Waringa, który dostrzegł dziwną asymetrię w elementach graficznych. Jedna z nich w kształcie litery L różni się od reszty schematu i znajduje się pod innym kątem w stosunku do koła. Według niego, może to oznaczać, że jest to praca obcych, ale sugeruje równocześnie, że te konkretnie rysunki mogły zostać wykonane przez ludzi, którzy nie są w stanie stworzyć idealnych figur.

Codzienne wyjazdy Busem do Holandii +48 533 123456, otobus.com.pl
Codzienne wyjazdy Busem do Holandii +48 533 123456, otobus.com.pl

kręgi 2
W ostatnim czasie ufolodzy zwracają uwagę, że z każdym rokiem zmniejsza się liczba występowania tajemniczych zjawisk tego typu. „Kręgi w zbożu” jest to termin zarezerwowany dla rysunków w postaci pierścieni, kół i innych figur geometrycznych, utworzonych na polach uprawnych. Wzory zazwyczaj są małe, ale zdarzają się większe, które podziwiać można jedynie z pokładu samolotu.


źródło: inmedium