Przeskocz do treści

Holandia. Śmierć 19-letniego Polaka w Helmond. (NOWE FAKTY)

Holenderski Instytut Kryminalistyki wydał opinię, że 19-letni Polak Emil Szymborski, którego ciało znaleziono w Helmond, zmarł na skutek zatrzymania akcji serca.

Jak donosi serwis ed.nl zakończyło się postępowanie w sprawie śmierci 19-letniego Emila Szymborskiego. Śledczy stwierdzili, że Polak znaleziony 26 marca 2018 roku w Helmond zmarł na skutek zatrzymania akcji serca.

Przeczytaj również:

W toku śledztwa przewijały się różne spekulację, w tym ewentualne zabójstwo 19-lata. Rodzina zmarłego Emila czekała prawie 10 miesięcy na wyniki śledztwa.

“Teraz wiemy na pewno, że Emila nie zabito w wyniku przemocy. Zmarł z powodu zatrzymania akcji serca. Nigdy się nie dowiemy co zrobił. Emila znaleziono późno. To utrudniło badanie.”

Zwykłe instytut kryminalistyki takie testy wykonuje w ciągu miesiąca, ale NFI miało duże opóźnienia wynikające z nawału pracy.

Przypominamy, że Emil zaginął 11 stycznia 2018 roku. Jego ciało zostało znalezione dopiero w marcu 2018 roku. Polak wyszedł z domu bez dokumentów, ubrań na zmianę, telefonu. Miał ze sobą jedynie rower. Dlaczego wyszedł ? Co dokładnie się stało ? Na te pytania prawdopodobnie nie uzyskamy odpowiedzi już nigdy.

źródło. ed.nl foto screen YT opracował : AJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *