Policja rozpoczęła śledztwo w sprawie piątkowej śmierci Polaka miejscowości Kelpen-Oler.

busy do holandii

39-letni mężczyzna bez stałego miejsca zameldowania został znaleziony w piątek około 5:45 rano, w samochodzie zaparkowanym przy Ensebroekerweg w miejscowości Kelpen-Oler przechodnie zauważyli rannego mężczyznę.

Wezwano karetkę, która przewiozła poszkodowanego do szpitala, w którym mężczyzna tego samego dnia niestety zmarł.

Mężczyzna przebywał w domu na Ensebroekerweg w czwartkowy wieczór, a następnie wsiadł do swojego białego Audi na polskich tablicach rejestracyjnych. To właśnie tam znaleźli go przechodnie w piątkowy poranek.
Policja prowadzi badania techniczne, w tym w okolicy miejsca zdarzenia oraz poszukuje ewentualnych świadków, którzy mogą udzielić informacji w tej sprawie.

Wykonana została również sekcja zwłok 39-latka. W sobotę policja mówiła wstępnie o podejrzanych okolicznościach całego zajścia.

 

Śledczy proszą o kontakt wszystkie osoby, których informacje mogą pomóc w wyjaśnieniu tej sprawy. Kontakt z policją możliwy jest pod numerem telefonu; 0900-8844 lub anonimowo, tel. 0800-7000.

 

 

źródło: ad.nl

 
Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski
 

(Visited 1 112 times, 1 visits today)