Jeśli wierzyć polskim mediom, Ajax Amsterdam złożył Cracovii ofertę opiewającą na pięć milionów euro w zamian za Bartosza Kapustkę.
kapustka

Utalentowany pomocnik z dobrej strony pokazał się na Euro 2016, co od razu sprawiło, że zainteresowały nim się czołowe europejskie drużyny.

Polaka obserwować mają również działacze Borussii Dortmund, ale zdaniem mediów to Marc Overmars (dyrektor sportowy klubu) wystosował już oficjalną ofertę kupna pomocnika. Temat transferu Polaka na Amsterdam ArenA można powiedzieć powraca, bowiem pierwszy raz media informowały o tym jeszcze w trakcie turnieju. Sytuacja na jakiś czas ucichła, ale dzisiaj od rana głównym tematem newsów sportowych jest przejście Kapustki do drużyny prowadzonej przez Petera Bosza.
kapustka
W obecnym oknie transferowym popularni Joden zakontraktowali już dwóch młodych graczy za łączną kwotę ponad 11 milionów euro. Na Amsterdam ArenA trafili już Mateo Cassierra, Davinson Sanchez i 32-letni Heiko Westermann. Bartosz Kapustka mógłby być więc czwartym letnim transferem wicemistrzów Holandii.
Busy do Holandii. Codzienne przejazdy bez limitu Bagażu

źródło: ajaxshowtime.com