We wsi Geesteren, leżącej w pobliżu niemieckiej granicy, nie ma zbyt wielu rozrywek. Jeden sklepik, kilka knajpek i kościół w samym centrum. Dlatego też mieszkańcy, podobnie jak w innych holenderskich “aglomeracjach” tej wielkości, postanowili zabijać czas wypatrując wszelkich przejawów “nikczemności” w ich sielskim otoczeniu. W tym celu skrzyknęli się na WhatsApp i wspólnie odpierają ataki najeźdźców.
Codziennie busy do Holandii, Niemiec, Belgii

Wczoraj jednak wróg zdobył wieś z zaskoczenia. Pierwszy mieszkaniec na WhatsApp wyraził zaniepokojenie, gdy bus z polską rejestracją jechał powoli i “wpatrywał się w różne domy”. Kolejny z mieszkańców, widział “wroga”, ale nie pamiętał numeru rejestracyjnego. Inny przypadkiem zrobił zdjęcie, umieścił je w aplikacji, ale busa to nie powstrzymało. Nadal jeździł po wsi.W końcu miarka się przebrała. Wezwano policję, która oczywiście pochwaliła lokalnych detektywów oraz sprawdziła gagatka na obcych tablicach. Okazało się, że kierowca busa, szukał jednego z mieszkańców, który rzecz jasna potwierdził policjantom wersję Polaka. Chodziło o… transport szafki.

źródło: nieuws.nl

Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski

(Visited 313 times, 1 visits today)