I znów HejtStop z Joanną Grabarczyk na czele staje murem za muzułmanami, przy okazji usiłując cenzurować prawicowy portal NewsWeb.pl. Znana z doniesienia do prokuratury na Mariusza Pudzianowskiego Grabarczyk przysłała do nas pismo w postaci wniosku o usunięcie treści, konkretnie komentarza pod jednym z artykułów.– Europa będzie islamska w ciągu kilku dekad. Opanujemy nawet kraje słowiańskie (jak Polska), w których jak na razie jest nas mało – niezmiennie twierdzi imam Anjem Choudary, znany w naszym kraju m.in. z ubiegłorocznej wypowiedzi dla “Faktów”, w której twierdził, że Polska jest zbyt oddzielona od Allaha.

Tak jak powyżej zaczynała się nasza niedawna publikacja. Pod nią pojawiały się różne komentarze, zarówno ze środowisk lewicowych, jak i skrajnie prawicowych. Żaden z nich nie został usunięty aż do dziś, gdy odczytaliśmy pismo od sterującej kampanią HejtStop Joanny Grabarczyk. Kampanią rzekomo działającą na rzecz walki z “hejtem” nie tylko na tle rasowym i wyznaniowym. Przypomnijmy, że w sprawie nienawistych komentarzy po wypadku Andrzeja Dudy organizacja HejtStop nie zrobiła nic.
7
Co ciekawe, pod naszą publikacją pojawiały się też komentarze kpiące z kultury słowiańskiej czy chrześcijańskiej. Niestety, te zdaniem pani Grabarczyk nie łamały dopuszczalnych norm, natomiast każdy przejaw szeroko pojętej ksenofobii i nienawiści na tle rasowym (co ciekawe, tylko wobec muzułmanów) jest natychmiast przez wspieraną żydowskimi funduszami organizację potępiany.

Kolejna ciekawostka to to, że pomimo iż omawiany artykuł wyświetliło blisko 100 tys. ludzi, niemal wszyscy, którzy natrafili na komentarz cytowany w powyższym piśmie wyrazili aprobatę, klikając “łapkę w górę”.
Komentarz hejtstop

źródło: news web