Przeskocz do treści

Niewiarygodne! Hamburska policja chowa się przed lewakami w bramie – WIDEO

Hamburska policja naliczył prawie 500 rannych funkcjonariuszy po szczycie G20. Telewizja N24 pokazała zdjęcia zamaskowanych bandytów, którzy - nieatakowani przez policję - wybijają szyby w okolicznych sklepach.
Codzienne przejazdy busem do Holandii, Belgii i Niemiec. Bez Przesiadek, Zadzwoń teraz +48 533 123456

Ze względu na eskalację protestów do Hamburga skierowano 850 dodatkowych policjantów. Portal Niezalezna.pl publikuje szokujące wideo - widać na nim niemieckich funkcjonariuszy... kryjących się przed lewackimi terrorystami w bramie.
[wcp-carousel id="631" order="DESC" orderby="date" count="10"]

W mieście podpalane są samochody, opony i kosze na śmieci. Nad miastem unoszą się kłęby czarnego dymu. Straż pożarna wzywana była do południa do ponad 150 pożarów.

Doszło do tego, że lewaccy terroryści uniemożliwili żonie prezydenta USA Donalda Trumpa, Melanii, udział w programie wizyty.

A hamburska policja? Oto wideo, które pokazuje jej bezradność:

 źródło: niezależna


Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *