Młody ojciec z Maryland wykorzystał seksualnie, a następnie zabił swoją 10 tygodniową córkę. Robertowi Davidsonowi grozi do 50 lat więzienia za przestępstwo jakiego się dopuścił. Matka dziewczynki przyznała się do zarzutu zaniedbania.

Widziała, że dziecko ma siniaki i obrażenia i podejrzewała swojego chłopaka, że pod jej nieobecność, robi mu krzywdę. Nie zrobiła jednak nic aby temu zapobiec i ochronić maleństwo. 22 letnia kobieta została skazana na 5 lat więzienia.
busy holandia polska

24 letni ojciec dziewczynki znęcał się nad nią już w pierwszych dwóch tygodniach jej życia. Autopsja wykazała, że dziecko miało 34 złamania żeber w różnych stadiach gojenia. Niemowlę miało złamany obojczyk, urazy kręgosłupa, głowy i oczu. Zdaniem ekspertów sądowych takie obrażenia powstały w wyniku przynajmniej trzech traumatycznych incydentów, z których ostatni zakończył się śmiercią dziecka. Davidson przyznał się do tego, że wielokrotnie potrząsał dzieckiem i nieraz je upuścił. Przyznał się także do zabójstwa i nadużyć seksualnych. Wyrok zapadnie w lutym przyszłego roku. Oskarżonemu grozi 50 lat więzienia.

źródło: kufel.pl

(Visited 159 times, 159 visits today)