To skandal! W trwającym od października ubiegłego roku procesie Grzegorz P. (45 l.), który zgwałcił i oślepił swoją sąsiadkę, wciąż nie zapadł wyrok! – informuje serwis Kryminalna Polska
Codziennie busy do Holandii, Niemiec, Belgii
Wszystko przez ubytki w aktach, których sędzia dopatrzyła się już po zamknięciu przewodu sądowego. Chodzi o to, czy zwyrodnialec działał w warunkach recydywy zwykłej, o co wnioskował oskarżyciel, czy wielokrotnej. W tym drugim przypadku groziłoby mu nawet 25 lat więzienia.

Ta sprawa wstrząsnęła całą Polską. Milena Walczak (24 l.) z Gniezna (woj. wielkopolskie) została brutalnie zgwałcona i oślepiona przez swojego sąsiada. Tragedii nic nie zapowiadało. – Mieszkał w bloku obok. Z naszego balkonu widać jego okna. Spodobałam mu się, bo usiłował nawiązać bliższą znajomość – wspomina Milena. Zaczęli się spotykać. Mimo że ona ma narzeczonego i małą córeczkę, niektórzy myśleli nawet, że są parą.
Tymczasem Grzegorz P. odsłaniał powoli swoje prawdziwe oblicze i zaczął być wobec swojej sąsiadki agresywny.

Wtedy Milena odrzuciła jego zaloty, a  Grzegorz P. stał się agresywny. Zaczął jej grozić, popychać, szarpać, ciągnąć za włosy, dochodziło do rękoczynów. Pod koniec października podstępem zwabił Milenę do swojej piwnicy. Tam rozpoczął się dramat. Mężczyzna palcami wręcz z zimną krwią wydłubał kobiecie oczy, następnie więził i brutalnie gwałcił. Po wszystkim zakrwawioną, mdlejącą i zastraszoną Milenę jakby nigdy nic odprowadził do domu. Kobieta mimo że przeżyła, to do końca życia zostanie kaleką.

źródło: Kryminalna Polska

Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski

(Visited 515 times, 1 visits today)