Magda Gessler lubi opowiadać o tym, z jakimi gwiazdami światowego formatu utrzymuje przyjacielskie stosunki. Jednym z jej znajomych, miał być ponoć reżyser Pedro Almodovar, który będąc po urokiem kolorowego życia restauratorki, postanowił nakręcić o niej film. Niestety wszystko wskazuje na to, że cała ta historia to efekt bujnej wyobraźni Gessler.

Magda Gessler o tym, iż słynny hiszpański reżyser nakręci jej biografię, opowiadała w kilku wywiadach. W rozmowie z programem „Uwaga”, zapytana o Pedro Almodovarazapewniała

Poznaliśmy się w Akademii Sztuk Pięknych. On zna moje życie i wie, że to jest życie na jego film. Bo jest ciekawe. To będzie film o mnie. To nie jest nudne. To będzie duża rola.

Restauratorka nie sądziła zapewne, że najdą się tacy, którzy postanowią zweryfikować jej słowa. Zrobił to tygodnik Twoje Imperium, za pośrednictwem swojego hiszpańskiego współpracownika Jose Marii de la Torre. Kontakt z firmą producencką El Deseo, należącą do Pedro Almodovara i jego brata Augustina przyniósł zaskakujące informacje:

niedziela-2

Pedro Almodovar nie ma żadnej relacji z panią Magdą, w związku z czym nie zrobi o niej filmu – wyjaśnił pracownik firmy.

Opowieści Magdy, postanowiła sprawdzić także Karolina Korwin-Piotrowska:

Telefonowaliśmy do Madrytu, do firmy, która zajmuje się dystrybucją filmów Almodovara. Tam powiedziano nam, że reżyser nie zna Magdy Gessler.

Nikomu jednak nie udało się potwierdzić doniesień Magdy Gessler bezpośrednio u samego Pedro Almodovara. Możliwe zatem, że reżyser faktycznie przyjaźni się z polską restauratorką i planuje film o jej życiu, ale nie poinformował o tym fakcie swoich współpracowników. Inna opcja jest taka, że Magda Gessler ma bardzo bujną wyobraźnię.

źródło: dziennik.pl

 

(Visited 173 times, 5 visits today)