Adam Nawałka najprawdopodobniej dokona dwóch zmian w składzie na jutrzejszy mecz z Niemcami na Stade de France. Do składu po kontuzji wróci Kamil Grosicki. Za to walczącego z krwiakiem na udzie Wojciecha Szczęsnego zastąpi Łukasz Fabiański – dowiedział się „Przegląd Sportowy”.
Lekarze jeszcze walczą, ale wygląda na to, że Szczęsny nie będzie w pełni sił po tym, jak zderzył z przeciwnikiem podczas pierwszej połowy meczu w Nicei. W związku z tym „Fabian” odzyska miejsce w podstawowym składzie, które miał przez większość eliminacji.

Dużym znakiem zapytania był powrót do jedenastki Kamila Grosickiego. Z Irlandią Północną bardzo dobry mecz zagrał Bartosz Kapustka. 19-latek zebrał mnóstwo pochwał i zastanawialiśmy się, czy miejsce na lewym skrzydle zachowa właśnie on.Nawałka postawi jednak na doświadczenie „Grosika”, który w meczu z Irlandczykami z północy zagrał 10 minut. Po urazie kostki nie ma już właściwie śladu, selekcjoner mu ufa, dlatego utalentowany Kapustka obejrzy mecz z ławki rezerwowych. Na prawym skrzydle znów powinniśmy zobaczyć Jakuba Błaszczykowskiego.

Skład Polski na Niemcy:

Łukasz Fabiański – Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk – Jakub Błaszczykowski, Krzysztof Mączyński, Grzegorz Krychowiak, Kamil Grosicki – Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski
źródło: onet.pl