W zasadzie wszystko jest jasne. Wojciech Szczęsny w środę ciągle utykał wychodząc z hotelu do autobusu, który zawiózł kadrowiczów na lotnisko. Z Niemcami zagra Łukasz Fabiański.
niedziela do polski

Jako jeden z ostatnich Wojciech Szczęsny wsiadł w środę rano do autokaru. Kadra wyjeżdżała właśnie na lotnisko, skąd poleciała do Paryża na mecz z Niemcami. Ze skwaszoną miną, jakby wygaszony, na pewno smutny nasz bramkarz stawiał kolejne kroki, ale to nie był pewny chód. Szczęsny ciągle kulał, mięsień czworogłowy uda ewidentnie mu doskwiera.A to oznacza, że nie ma w zasadzie szans, aby wystąpił w czwartek wieczorem na Stade de France.

Zresztą, przekonanie w kadrze jest takie, że tylko zawodnik zdolny do gry w stu procentach wybiega na boisko. Tak było choćby w przypadku Kamila Grosickiego. Jeśli chodzi o obsadę bramki, to nie ma żadnej konieczności, aby w najmniejszym nawet stopniu ryzykować zdrowiem bramkarza Romy.
Wojciech Szczęsny może nie zagrać w meczu Polska - Niemcy

W bramce stanie więc Łukasz Fabiański, choć oczywiście ostateczne tego potwierdzenie będzie albo na środowej konferencji prasowej, albo w czwartek podczas ogłoszenia składu. Cudów jednak nie należy się spodziewać.

źródło: wp.pl