Polska zremisowała z Kazachstanem w pierwszym meczu eliminacji mistrzostw świata 2:2. Gole dla Biało-Czerwonych strzelali Bartosz Kapustka i Robert Lewandowski.

niedziela do Polski bez limitu bagażu
Wynik spotkania ten pierwszy otworzył już w 9. minucie, trafiając do bramki z 5 metrów po precyzyjnym podaniu Jakuba Błaszczykowskiego. Kolejne słowo należało do Lewandowskiego. Kapitan naszej reprezentacji był sfaulowany w polu karnym i chwilę później pewnym uderzeniem w lewy róg trafił z jedenastego metra.

Szokujący był pierwszy kwadrans drugiej połowy. Najpierw po dośrodkowaniu z lewego skrzydła do piłki nie doskoczył Maciej Rybus, a ta spadła pod nogi Siergieja Chiżniczenki. Były zawodnik Korony Kielce spokojnie ją opanował i strzelił na 2:1. A po 6 minutach sprzedał nam drugi cios, wpychając piłkę do bramki po zagraniu Maksata Bajżanowa.

źródło: wp.pl