Przeskocz do treści

Eksplozja w galerii handlowej w Polsce. Ładunek domowej roboty

Białystok: Eksplozja w jednym z centrów handlowych w mieście! Całe miasto stanęło na nogi. Choć wybuch nie doprowadził do pożaru, przeraził wszystkich znajdujących się w tym momencie w galerii. Jak się okazuje, był to ładunek domowej roboty zdetonowany zdalnie.


Białystok: w galerii handlowej przy ulicy Warszawskiej 21 doszło do eksplozji. Późnym popołudniem został zdetonowany ładunek. Służby twierdzą, że było to dzieło amatora. Nikt nie został ranny, szczęśliwie wybuch nie wywołał również pożaru w pasażu handlowym.

busy do holandii, niemiec, belgii
Codzienne przejazdy do Polski, Niemiec, Belgii, Holandii. Zadzwoń +48 533 123 456

– Około 16 na Warszawskiej 21, w pasażu handlowym na rogu ulic Warszawskiej i Pałacowej, pracownik w pomieszczeniu administracyjnym usłyszał wybuch za swoim plecami – opowiadał mediom nadkom. Tomasz Krupa, rzecznik prasowy KWP Białystok.

Białystok: Eksplozja w galerii handlowej! „Prymitywne urządzenie wybuchowe”

Służby przekonują, że zdetonowany ładunek nie mógł wyrządzić poważniejszych szkód. Nie wiadomo jednak, co by było, gdyby amator zdecydował się na użycie innych materiałów.
– Mężczyzna znalazł butelki, najprawdopodobniej z łatwo palną cieczą, i kable. Na chwilę obecną możemy mówić o prymitywnym urządzeniu wybuchowym, którego wybuch na szczęście nie wyrządził nikomu krzywdy – dodaje nadkom. Krupa.

Trwają poszukiwania sprawcy. Policja zabezpieczyła teren wokół galerii handlowej.

źródło:pikio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *