Przeskocz do treści

Dwóch zboczeńców zgwałciło 9 miesięczne dziecko. Wszystko nagrali telefonem

Dwaj mężczyźni zostali oskarżeni, ponieważ zgwałcili 9 miesięczne dziecko. Całe zdarzenie kręcili telefonem komórkowym - podała agencja Associated Press


19-letni Isiah Dequan Hayes i 22-letni Daireus Jumare Ice są oskarżeni o gwałt na na dziewczynce. Porażające jest to, że to 9 miesięczne dziecko, na dodatek wszystko nagrali telefonem.

Przeczytaj również:

Prokurator Generalny otrzymał zgłoszenie od policji do, której zgłosiła się matka dziewczynki, która przypadkowo natrafiła na nagranie z całego zajścia. Ponieważ kobieta była w stanie zidentyfikować sprawców, zostali oni ujęci przez policję.

Dwóch zboczeńców zgwałciło 9 miesięczne dziecko. Wszystko nagrali telefonem

Dwóch mieszkańców Memphis 19 i 22 latek zostało aresztowanych i postawiono im zarzuty wykorzystywania seksualnego nieletniej. Jeden z nich przyznał się do winy. W jego imieniu rodzina wyraziła ubolewanie

– Wiem, że moje dziecko było wtedy malutkie i może jeszcze nie pamiętać tego, że padło ofiarą napaści. Jednak jako matka już zawsze będę miała w głowię myśl, że ci mężczyźni zrobili coś tak strasznego – powiedziała matka niemowlaka.

źródło: radiozet foto screen twitter opracował AJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WhatsApp chat