Przeskocz do treści

Dramatyczna akcja ratunkowa! Ciężarówka wjechała w pociąg. Są ofiary śmiertelne

Około godziny 13.00 doszło do strasznego wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Do wszystkiego doszło w miejscowości Daleszewo w powiecie gryfińskim. Wszyscy mieszkańcy są wstrząśnięci tym, co się wydarzyło.Na miejsce wypadku zostały już wezwane wszystkie służby. Jak na razie nie ma informacji odnośnie liczby ofiar. Według słów rzecznika zachodniopomorskiej straży pożarnej w wypadku brał udział samochód ciężarowy, który wjechał pod nadjeżdżający pociąg.

Miejscowość Daleszewo: tragiczny wypadek

Według najnowszych informacji są już pierwsze ofiary śmiertelne wypadku w miejscowości Daleszewo. Według ustaleń rannych osób jest 7 oraz jedna ofiara śmiertelna. Trzeba zaznaczyć, że są to informacje wstępne i dlatego liczba ofiar może się jeszcze zwiększyć. Stan pięciu osób jest określany jako ciężki.
Codziennie busy do Holandii, Niemiec, Belgii

– Na miejsce wciąż docierają kolejne karetki. Jest także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trwa akcja ratunkowa – mówi Onetowi Marcin Karpierz, rzecznik gryfińskiej policji.

Akcja ratunkowa cały czas trwa. Na skutek uderzenia kilka wagonów zostało wykolejonych, natomiast kabina maszynisty jest całkowicie zniszczona.

Są już pierwsze zdjęcia z tragicznego wypadku, które opublikował portal lokalny chojna24.pl

Daleszewo
Daleszewo

źródło: pikio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *